Питання та відповіді

Будь ласка, перш ніж поставити запитання нашому менеджеру, ознайомтеся з відповідями, що вже існують.

1. Види прийому платежу.

Післяплати (Нова Пошта).
Оплата за посилку здійснюється безпосередньо при отриманні та огляді. Додатково клієнт оплачує вартість пересилання грошей в Дніпро.

Пtредоплата.
Сплачується 100% вартості замовлення на картку (счет) Приват Банку. Реквізити для оплати та кінцеву суму замовлення уточнюйте у менеджера.

Готівковий платіж.
Самовивіз (просп. Богдана Хмельницького (раніше вул.Героїв Сталінграду), 29)

2. Підбір кольору.

«На око» колір не вибираємо та не продаємо! Для точного попадання в колір потрібно знати код кольору фарби.

З допомогою «Колірної таблиці» можна підібрати код кольору за назвою, побачити наявність фарби на нашому складі та в яких брендах вона представлена в інтернет-магазині avtokraska.com.ua.

Увага! Наведений зразок кольору є виключно допоміжним, не відображає точно заводський колір продукту.
Відповідальність за вибір кольору фарби лягає на клієнта.

Послуга кольорування фарби у нас не надається.
У продажу є лише заводські готові кольори.
Якщо ви вказуєте код складу фарби, отриманої в студії колористики, рекомендуємо вам звернутися знову до спеціалістів з фарбування.

На кожному автомобілі заводом-виробником встановлюється табличка з номером фарби, в яку пофарбовано кузов.
Місцем її розташування може бути ребро дверей, внутрішня частина капота і бампера.

3. Хто виробник?

Докладніше про виробника ви можете дізнатися, натиснувши на посилання «Бренд» в описі кожного товару, що цікавить.

4. Актуальність цін.

Ціни на сайті оновлюються щодня, або в міру їхньої зміни.

Сума при оформленні замовлення залишається незмінною на момент оплати та отримання товару, навіть якщо через деякий час ціна на сайті на вибрані позиції змінилася.

5. Чи є опт та знижки?

Основним напрямком діяльності інтернет магазину avtokraska.com.ua є задоволення попиту кінцевого споживача.

6. Фарбуємо автомобіль: рекомендації щодо вибору основних продуктів.

Рекомендації щодо підбору матеріалів від ґрунту до лаку, виходячи з вашого бюджету та побажань, можна знайти у таблиці «Види рабіт».

7. Затверджувачі та розріджувачі: комплектність та рекомендації.

Супутні матеріали до алкідних та акрилових продуктів ви зможете підібрати в таблиці «Затверджувачі_розріджувачі».

8. Алкідні або акрилові товари - що вибрати?

Акрілові грунты, автоемаліи и лакі

До складу готового продукту входять два компоненти: основа, наприклад емаль у фарбах, та затверджувач, які при змішуванні вступають у хімічну реакцію та тверднуть.

Плюси: покриття з відмінними показниками покриваності, міцності, кольору та блиску. Контрольований час застигання та сушіння.

Мінус: порівняльна дорожнеча акрілових продуктів. Наприклад, фарбування автомобіля акріловими емалями виконують у 2-3 шари, підкладка – шпаклівка та ґрунт – повинні бути так само акріловими, як і лак для фінішного покриття.

Алкідні грунти, автоемалі и лакі

Плюси: якісне покриття, простота застосування та відносно невелика вартість.

Мінус: час затвердіння цього виду продуктів безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища, а саме покриття стає вразливим у процесі висихання.

9. «4+1» - що це?

Це означає, що цей двокомпонентний продукт потребує затверджувача в пропорції 4:1.

Приклад: «Акріловий грунт Novol PROTECT 330 (5+1), колір сірий, 1л». Отже, пропорція до цього продукту буде дотримана як 5:1, а на 1л продукту потрібно 0,2л затверджувача.

В результаті готової суміші для роботи виходить 1,2л.

10. Металіки, особливості покриття.

За технологією металіки необхідно покрити лаком, краще в кілька шарів. Емаль сама по собі дає необхідний колір і в результаті покриття виходить матовим.

Це правило стосується як аерозольних фарб, так і емалів у банках і реставраційним олівцям.

11. Аерозольні фарби: які і для чого. 

Плюсы: 

Антигравійне покриття (гравітекс)

Гравітекс часто використовують для нанесення на днище і пороги. В основі складу лежать синтетичні смоли та каучук, що забезпечує антигравійні властивості, відмінну пружність та адгезію, а також швидке висихання. 

Акрілова спрей-фарба

Акріилові аерозолі мають гарну покриваність, яскраву і різноманітну палітру, підходять для фарбування поверхонь будь-якої конфігурації, за умови їх знежирення.

Термостійка фарба

Аерозольна високотемпературна фарба може наноситися на гальмівні супорти, деталі двигуна та підкапотного простору, мангали та інші металеві поверхні, схильні до нагрівання до 600°С. Ви можете використовувати як звичайну емаль із гладкою поверхнею, так і з текстурною поверхнею.

Фарба для колісних дісків

Фарба для дисків має підвищену зносостійкість, ударостійкість і антикорозійні властивості. Наносити таку фарбу можна на пофарбовані чи незабарвлені поверхні, але попередньо поверхню потрібно знежирити та відшліфувати. Фарба для дисків захищає від подряпин та корозії. 

Аерозолі з молотковим эфектом

Для створення матової структурної поверхні. Наноситься на пороги, бампери, декоративні накладки. До її властивостей можна віднести високу здатність до адгезії та хорошу антикорозійну дію. При використанні на твердій пластмасі забезпечує матове покриття та запобігає утворенню тріщин.

Хром

Блискуча емаль "під хром" створює дзеркальне хромоване покриття. Можна наносити на метал, дерево, більшість пластмас. Фарба не призначена для поверхонь, що піддаються інтенсивному механічному та атмосферному впливу..

Фосфоресцентна (Phosphorescent) фарба

Фосфоресцентна фарба світиться у темряві. Забезпечує яскравість та свічення об'єктів вночі протягом кількох годин. Покриття абсорбує та акумулює світло, а в темряві починає випромінювати його у вигляді фосфоресцентного світіння.

Щоб підвищити яскравість, слід заґрунтувати поверхню білою спрей-фарбою. Для посилення довговічності рекомендується наносити поверх акриловий лак.

Флуоресцентна фарба

Флуоресцентна фарба починає світитися в ультрафіолетовому світлі. Як тільки джерело ультрафіолетових хвиль зникає, флуоресценти припиняють свічення.

Флуоресцентна фарба може наноситися практично на будь-яку поверхню: скло, пластик, дерево, метал, папір. Щоб фарба трималася довше, поверхню потрібно підготувати: очистити, висушити та знежирити. Максимальної яскравості можна досягти, якщо попередньо на поверхню нанести шар шару білої фарби.