DuPont

Країна-виробник - Бельгія.

Транснаціональна корпорація DuPont de Nemours є світовим лідером з виробництва конвеєрних та ремонтних автоемалей. Штаб-квартири - у Вілмінгтоні (США) і в Женеві (Швейцарія).

Світове лідерство концерну в області дослідження кольору, розробка і впровадження нових технологій гарантують точність колірного підбору і чудову якість ремонту.

Центральний офіс відділу ремонтних автоемалей DuPont Refinish розташований в місті Мехелен (Бельгія). Там же знаходиться центральний Навчальний центр і завод, що виробляє матеріали для авторемонту.

У СНД і країнах Балтії відділ ремонтних автоемалей фірми DuPont Refinish пропонує комплекс продуктів і послуг: від найширшого асортименту лакофарбової продукції, простих і надійних засобів підбору кольору до найсучаснішого обладнання для малярного та кузовного ділянки. DuPont Refinish виробляє весь спектр ЛФМ для відновлення автомобільного покриття: від знежирювачів до полиролей.

Торгова марка DuPont Refinish об'єднує грунти і герметики, шпаклівки та розчинники, емалі і лаки - все, що необхідно для професійного кузовного ремонту. Найчастіше ремонтне покриття, отримане з використанням автофарб DuPont Refinish, за своїми характеристиками перевершує конвеєрну емаль.


Товары данного производителя отсутствуют.