Motip

Країна-виробник - Голландія.

Німецько-голландський концерн MOTIP DUPLI GROUP - один зі світових лідерів з виробництва аерозольних фарб, лаків, грунтів, технічних аерозолів та іншої продукції самого різного призначення. Продукція концерну випускається під торговими марками «Motip», «ColorWorks», «Motip CarCare», «Dupli-Color», «Trans-Color», «Car's», «DupliTec», «Color Matic», «Presto».

MOTIP вийшов на ринок зі спеціальною пропозицією, адресованим власникам автомобілів «Лада», «Калина», «Шевроле-Нива» і автомобілів групи ГАЗ - програмою «Лада Плюс».

«Лада Плюс» - це постійно оновлювана система акрилових фарб, виконаних в суворій відповідності з оригінальними покриттями автомобілів, що налічує в своєму складі більше 180 популярних кольорів і відтінків, включаючи фарби «металік».

Акрилові фарби серії «Лада Плюс» можна придбати як в вигляді аерозольних балончиків об'ємом 400 мл, так і у вигляді флаконів з пензликом (олівців) обсягом 12 мл. П'ятдесят найбільш популярних відтінків алкідних фарб пропонуються до продажу тільки в аерозольній 400 мл упаковці.

У гамі аерозольних засобів концерну MOTIP DUPLI GROUP представлений весь перелік препаратів, необхідних для проведення якісного експрес-ремонту невеликих пошкоджень лакофарбового покриття, не вдаючись до використання професійного фарбувального обладнання. У тому числі 400 мл аерозольні балончики з однокомпонентної автоемаллю повітряної сушки, безбарвним лаком, антикорозійним і вирівнює грунтом.

Економічна та зручна упаковка штрих-коректорів з пензликом - це 12 мл однокомпонентной автоемалі повітряної сушки, призначеної для усунення дрібних дефектів (невеликих подряпин) на лакофарбовому покритті автомобіля. У тому випадку, якщо порушений тільки верхній шар лакофарбового покриття, але при цьому не зачеплений шар грунту, перед нанесенням фарби досить місце пошкодження просто знежирити. Для лакофарбових покриттів «база + лак» в рамках програми передбачено штрих-коректор з безбарвним акриловим лаком.

Спеціально для фарбування декоративних пластикових елементів автомобілів ВАЗ в лінійку «Лада Плюс» включена акрилова фарба-декорант для пластикових деталей, яку можна наносити на попередньо знежирену і незагрунтовану поверхню. Склад фарби відрізняється чудовою схвативаемость, еластичністю і підвищеною стійкістю до негативних зовнішніх впливів.


Сортировка: