SIGMA

Країна-виробник - Україна.

Компанія Sigma була заснована в 1994 і за 21 рік торгової діяльності добре зарекомендувала себе на ринку.

  • Основний вид діяльності Sigma - продаж широкого асортименту інструментів і насосного обладнання в країнах Європи і СНД, в яких Sigma стала дуже значущим і визнаним гравцем.
  • Компанія поставляє товари під власними торговими марками (Sigma®, Ultra®, Vortex®, Flora®). Це торгові марки з сильними позиціями на ринках, де оперує компанія, це також і регіональні торгові марки.
  • Компанією досягнуті високі результати в галузі контролю якості пропонованого продукту на всіх етапах виробництва, що підтверджено як міжнародними стандартами сертифікації (ISO9001, ISO9002, RoHS, T? V, GS), так і лабораторними дослідженнями і повним пакетом відповідних сертифікатів на територіях країн СНД, згідно чинним законодавствам.
  • Метою компанії Sigma є задоволення потреб професіоналів і любителів в якісному інструменті, надання можливості в придбанні даного інструменту за оптимальною ціною, і забезпечення доступності продукції в усіх областях України і країнах СНД.
  • Співробітники компанії регулярно збирають відгуки і побажання клієнтів щодо якості, функціональності продукції і умов роботи з компанією. Це дозволяє забезпечувати клієнтів необхідним товаром, відповідним всім - як любителям, так і професіоналам!

Сортировка: