Засіб для догляду за шкірою, шкіряного салону та шкіряних виробів KOCH Leather Star 1л

Засіб для догляду за шкірою, шкіряного салону та шкіряних виробів KOCH Leather Star 1л
Бренд: KOCH
Код товара: 10214
Наличие: Есть в наличии
729 грн.
 

KOCH Leather Star - це водно-масляна емульсія, компоненти якої призначені спеціально для шкіряних поверхонь. Забезпечує догляд за шкіряними поверхнями як автомобільних сидінь, так і для будь-яких шкіряних виробів – курток, взуття, меблів, предметів домашнього побуту.

Містить у складі компоненти, що просочують (вода, масла, водонепроникні інгредієнти) емульсовані у водний склад. Після того, як вода повністю випаровується, масло рівномірно вбирається в шкіру, не залишаючи жодних слідів. Здатні довго зберігати ідеальну поверхню ніжної шкіри, не даючи їй розтягуватися, тріскатися і вицвітати навіть під високими навантаженнями. Тому KOCH Leather Star підходить до делікатних шкіряних салонів Mercedes, BMW, Bentley, Maybach.

  • Фторокарбонові смоли, що входять до складу, кращі імпрогнуючі (просочуючі) засоби для шкіри. Застосування навіть малої кількості KOCH Leather Star робить шкіру, що обробляється несприйнятливим до води і масла;
  • Парафіни, що застосовуються, забезпечують легке полірування для повернення кольору поверхні, зберігають еластичну шкіру і створюють додатковий захисний шар;
  • Спеціальні жири та олії покращують ковзання волокон шкіри, а не ковзання по ній;
  • Не впливає на здатність шкіри дихати;
  • Шкіра стає м'якою та еластичною.

Для обробки курток та взуття важливо знати, що для глибокого просочення верху поверхонь потрібно наносити склад доти, доки поверхня шкіри не стане вологою. Якщо шкіра сильно пересушена, то при першому нанесенні засіб швидко поглинається і шкіра залишається сухою. Потрібно повторити нанесення доти, доки засіб перестане вбиратися і поверхня залишиться вологою. Так шкіра просочується на повну глибину. Ця технологія називається імпрегнуванням. При такому нанесенні шкіра стає водонепроникною, що дозволяє комфортно почуватися за будь-якої погоди.

Застосування:

  • Нанести невелику кількість KOCH Leather Star на губку;
  • Рівномірно розподілити на попередньо очищену поверхню шкіри;
  • При пересушеній шкірі – повторити процедуру;
  • Достатньо наносити склад один раз на місяць.

Витрата: потрібно 5-10мл на обробку одного сидіння залежно від ступеня сухості шкіри. Відповідно, обробка всього шкіряного салону автомобіля - до 50мл, залежно від сухості шкіри та площі оброблюваної поверхні.


Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: