Емаль з перетворювачем іржі 3 в 1

Сортировка:

ЕМАЛЬ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ІРЖИ ЕПФ-103 ТУ У 24.3 – 00204665.086 – 2003

Являє собою: комплекс трьох продуктів: перетворювач іржі, ґрунтовка, емаль. 

Переваги: ​​емаль – перетворювач іржі ЕПФ - 103 – без утримання свинцю.

Унікальність емалі – перетворювача іржі полягає в тому, що не потрібно застосовувати окремо перетворювач іржі, ґрунтовку та емаль, захищаючи метал на довгі роки. Якісно новий ефект – три в одному – це економія Вашого часу, трудовитрат, фінансів.

Предназначена: для нанесення на металеву поверхню, з метою перетворення іржі, уповільнення корозійних процесів, запобігаючи їх розвитку протягом експлуатації покриття.

Механізм захисної дії емалі – перетворювача іржі ЕПФ-103 є складним фізико – хімічним процесом взаємодії складових компонентів емалі з продуктами корозії та безпосередньо з металевою поверхнею. Реакційно-здатні компоненти емалі - перетворювача іржі, взаємодіючи з окислами заліза, перетворять їх на неактивні в корозійному відношенні сполуки. Інгібітори корозії змішаної дії уповільнюють процес корозії за рахунок утворення поверхні металу захисного шару. Плівкоутворювач емалі забезпечує покриття з додатковою стійкістю, еластичністю, адгезією та непроникністю по відношенню до корозійних агентів. Сумарним результатом захисної дії емалі – перетворювача іржі є зміна структури поверхні металу та формування покриття, яке має високі комплексні захисні властивості.