Автоемалі

Акрилові емалі
Алкідні емалі
Для бампера
Для дисків
Металік
Нітроемаль
З молотковим эфектом
Емаль з перетворювачем іржі 3 в 1
Алкідна емаль Мікс

Якщо Вам необхідно пофарбувати авто повністю або лише одну його частину, розділ «Фарба автомобільна» саме для Вас. Адже основне завдання при фарбуванні авто – надати Вашому автомобілю привабливого вигляду, забезпечити захист кузова автомобіля від корозії.

Фарба для автомобіля – одна з основних складових для досягнення результату у процесі фарбування кузовних деталей авто. Сам процес фарбування складається з безлічі етапів, що вимагає дотримання технології та правильного вибору витратних матеріалів. Перед тим, як приступити до фарбування, необхідно вибрати тип фарби для автомобіля підійде найкраще для Вашого автомобіля.

Автомобільні фарби поділяються на кілька типів:

 • алкідна автофарба
 • акрілова автофарба
 • базова під лак

Наш інтернет-магазин пропонує вибір автомобільних фарб різних відтінків та кольорів - понад 1000 найменувань автомобільних фарб різних виробниківй.

Великою популярністю у споживачів користується акрилова фарба дає чудовий колір і блиск. Акрилова фарба – це двокомпонентна фарба, яка складається з двох складових – акрилової фарби та затверджувача, змішують їх безпосередньо перед фарбуванням. Глянцеве покриття рівне і надає зовнішності автомобіля ні з чим незрівнянний вигляд. Акрилова фарба для автомобіля сохне порівняно недовго. Особливість акрилової фарби дозволяє створювати покриття за якістю близьке до заводського. Після полімеризації автофарба добре піддається поліруванню.

Алкідна автофарба - це міцна, відносно недорога автофарба з невеликою сприйнятливістю до механічних пошкоджень. Навіть для незнаючої людини не важко нанести алкідну автофарбу на корпус автомобіля. Єдиний мінус це те, що алкідні автофарби довго висихають.

Базова під лак – це 1-компонентна автофарба, що забезпечує рівне, міцне покриття. Базову фарбу необхідно наносити на підготовлену поверхню - шар акрилової ґрунтовки або "мокрий по мокрому". Покрити акриловим лаком.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати автофарбу за такими параметрами:

 • тип автофарби
 • колірна гама
 • ціна
 • виробник
 • обсяг

Наш інтернет-магазин пропонує автомобільні фарби різних виробників:

Здійснюємо доставку по всій Україні (Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Харків, Полтава, Ужгород, Чернівці, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Суми, Чернігів). >

Ви можете оформити замовлення різними способами:

 • вибрати товар на сайті та в "кошику покупця" повністю оформити замовлення;
 • зателефонувати по одному з телефонів +380960314040, +380992718331, +380934453069 та наші менеджери допоможуть вам підібрати та оформити замовлення;
 • залишити повідомлення за допомогою онлайн-консультанта і наші менеджери зв'яжуться з Вами.