Аерозольні грунти, фарби, лак

Акрілові
Алкідні
Для бампера
Для дисків
Металік
З молотковим эфектом
Термостійкі
Флуоресцентні
Chrome (Хром)
Фарба плівка (Рідка гума)

Аерозольні фарби незамінні при малому обсязі робіт, відсутності необхідного інструменту для фарбування і навіть досвіду в малярських справах. Інтернет магазин «Автокраска» пропонує вам більше 600 найменувань аерозольних продуктів для досягнення відмінного результату в найкоротші терміни зі значною економією бюджету. Гарне та свіже лакофарбове покриття вашого авто забезпечать продукти від Bosny, Sadolin, Body, Colomix, Deco Lack и Motip. Рекомендуємо заглянути у розділи ««Аерозольні грунти» и «Лакі аерозольні» для дотримання технологій фарбування та захисту покриття.

Акрилові, алкідні емалі та металіки в балонах настійно рекомендуємо купувати лише за номером або кодом для точного попадання в колір.

В наявності є аерозольні емалі для бампера, з молотковим ефектом — для порогів, а супортам можна надати різні кольори за допомогою термостійких аерозолів. Для догляду за автомобільними дисками ми пропонуємо продукти від APP и Otrix. Розділ «Флюоресцентні» буде цікавий для «нічних» мешканців та любителів яскравих кольорів.