Ґрунт

Акрілові грунти
Алкідні грунти
Антікоррозійні грунти
Аерозольні грунти
Грунти по пластіку
Компактпраймер
Протравлюючі ґрунти

Перед фарбуванням кузова автомобіля або окремої деталі, особливу увагу слід приділити вибору ґрунту - сполучного компонента між фінішним покриттям і металом, або шпаклівкою. Інтернет-магазин «Автокраска» допоможе з правильним вибором матеріалів для ґрунтування з різними властивостями і ціною.

Акрілові груни APP, Body, C.A.R. Fit, DBS, Novol, KDS, Moto Gama, Mipa, Rand, Roberlo, Solid, U-Pol використовуються в комплексі з акриловими шпаклівками та емалями, продаються як у комплекті з затверджувачами, так і без них. Алкідні однокомпонентні ґрунти застосовуються з алкідними продуктами, дешевші і простіші у використанні, але вимогливі до температурного режиму.

Залежно від заявлених вимог до ґрунту, вибирайте антикорозійні або протравлюючі продукти, особливу увагу приділіть роботі з пластиком - загляньте в розділ «Грунти по пластиу». Зверніть увагу при виборі ґрунту на колір, що найбільш підходить під подальше покриття емаллю. В наявності є чорні, сірі, білі, червоні та коричневі ґрунти. «Аерозольные грунти» досить широко представлені торговими марками.и Bosny, Presto, Body, Deco Lack и Otrix. Простота в застосуванні і швидкий результат — важливі переваги таких ґрунтів, їх часто використовують при локальних роботах і невеликих обсягах..