Лаки

Лаки аерозольні
М'які (MS)
Нітролак
Поліуретанові
Тверді (HS)

Автомобільні лаки необхідні для маскування подряпин, невеликого кузовного ремонту або повного фарбування комерційного та приватного автотранспорту. Подряпини відмінно замаскує автолак на основі смол. Для повного фарбування корпусу автомобіля більше підходить акриловий або алкідний автолак. 

«Автокраска» пропонує широкий асортимент автолаків, від аерозольних  Presto, Bosny, Motip и BiLife, до акрілових Body, Novol, Mobihel, Spies Hecker, Profix, PPGі так далі. Різний ступінь глянцю, твердість та час сушіння — зверніть увагу на всі технічні характеристики лаків, щоб у процесі нанесення і подальшої експлуатації лак став надійним захистом кузова вашого авто і мав відмінні естетичні властивості. Захист від подряпин і ефект, що самозатягується, захист від зовнішнього агресивного середовища і температурних перепадів - це якісний лак, нанесений з дотриманням усіх технічних вимог досвідченим майстром.

Акрилові лаки купуються у комплексі з затверджувачами, які дозволяють контролювати час висихання покриття. Радимо затверджувач та розріджувач до лаку купувати в комплектах або рекомендований виробником, щоб уникнути конфлікту елементів, що змішуються, і недотримання пропорцій.

Автолак обов'язково використовується як фінішна частина процесу нанесення багатошарових систем фарбування, наприклад, фарбування металіками.