Клей Akfix 705 50гр+активатор 200гр

Клей Akfix 705 50гр+активатор 200гр
Код товара: 14336
Артикул: 705
Наличие: Есть в наличии
180 грн.
 

AKFIX 705 – двокомпонентний клей, який складається з в'язкого гелю ціаноакрилату та аерозолю активатора. Об'єм 50 гр. клею та 200 мл аерозолю активатора. У ящиках по 24 комплекти.

Властивості клею:

Висока міцність та швидкість склеювання. Можливість використання на вертикальних поверхнях. Склеювання матеріалів, що мають пористу або нерівну поверхню.

Застосування клею:

Використовується для склеювання будь-яких дерев'яних матеріалів. Підходить для МДФ, ДСП, деревини, фанери, каучуку, більшості пластмас, шкіри та ін. Застосовується при виготовленні та ремонті меблів. Особливо підходить для швидкого склеювання.

Використання клею:

Поверхні мають бути сухими та чистими. При необхідності очистити від пилу та жиру. Розпорошіть активатор на одну з поверхонь, дозвольте йому випаруватися. Нанесіть тонкою плівкою клей на іншу поверхню. Притисніть поверхні один до одного і витримайте протягом декількох секунд.

Запобіжні заходи:

Ціанокрилат потребує обережного поводження. Не давайте дітям. Якщо у процесі застосування Ваші пальці випадково склеїлися – не розривайте їх! Повільно та обережно розділіть їх круглим предметом (наприклад, олівцем). Через деякий час шкірний жир сам відкине залишки клею. Якщо клей потрапив у вічі, негайно промийте їх великою кількістю води та зверніться до лікаря. Не намагайтеся розплющити очі силою. При попаданні всередину переконайтеся, що дихальні шляхи вільні. Продукт майже відразу полімеризується у роті, тому його практично неможливо проковтнути. Слина поступово відокремить весь твердий продукт.


Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: