Абразивна губка ЗМ Softback Fine 115ммx140мм Р280

Абразивна губка ЗМ Softback Fine 115ммx140мм Р280
Бренд: 3M
Код товара: 11002
Наличие: Есть в наличии
101 грн.
 

Серія удосконалених абразивних губок 3M Softback з одностороннім абразивним покриттям з оксиду алюмінію призначені для проміжної та остаточної обробки лакованих та ґрунтованих поверхонь, деревини та інших матеріалів.

  • Мають підвищену ріжучу здатність
  • Однорідність і якість рисок вище -збільшений термін служби губки

Види абразивних губок 3М Softback:

  • Medium (середня) - еквівалентна наждачним папері зернистістю Р180 (при шліфуванні насухо) і використовується для попередньої зачистки важкодоступних ділянок, наприклад, для вирівнювання шпаклівки.
  • Fine (тонка) - є еквівалентом наждачного паперу зернистістю Р320 (при шліфуванні насухо) і застосовується для передмонтажної підготовки нових панелей і предгрунтовочной зашліфовкі важкодоступних ділянок.
  • Superfine (супертонка) - являє собою еквівалент наждачного паперу зернистістю Р400 (при шліфуванні насухо). Розроблено спеціально для остаточної зашліфовкі грунтування ділянок на крилах, облицювання радіатора і декоративних поглибленнях кузова.
  • Ultrafine (ультратонка) - еквівалент наждачного паперу Р600. Використовується для обробки поверхонь складного профілю, надання форми і зашліфовкі крайок. Застосовується для шліфування ґрунту під світлий металік, перламутр. Microfine (мікротонкіх) - еквівалент наждачного паперу Р800-Р1000. Використовується для видалення дефектів при нанесенні бази.

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: