Акриловий грунт наповнювач BODY 970 прозорий 1л + затверджувач 720 0,5л

Акриловий грунт наповнювач BODY 970 прозорий 1л + затверджувач 720 0,5л
Бренд: Body
Код товара: 14469
Артикул: 9700000001
Наличие: Есть в наличии
1287 грн.
 

Грунт-наповнювач акриловий BODY 970 2К - високоякісний акриловий наповнювач, що відноситься до 2К акрилової системи для часткового та повного фарбування автомобіля.

Хороша здатність, що наповнює, і міцність дозволяє успішно застосовувати його як в тонких, так і в товстих шарах. Він швидко сохне, добре розтікається. Цей наповнювач забезпечує надійну ізоляцію нижніх шарів та утворює відмінну підкладку під фарбування. Може застосовуватися у версії «мокрий по мокрому» до 12 годин після нанесення, після 12 годин потрібно шліфування. Можливе додавання будь-якої акрилової фарби до 15% для отримання підкладки необхідного кольору. Також застосовується для підвищення адгезії на старе необроблене лакофарбове покриття.

Упаковка одинична (л): 1,00 + 0,5

Колір: прозорий

ПРИГОДНІ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ПОВЕРХНІ:

  • скловолокнисті та пластикові поверхні, крім РЕ та PTFE
  • заводське та старе лакофарбове покриття
  • ламінати поліефірні
  • кислотні ґрунти
  • грунти та 1К-наповнювачі

При повітряному сушінні мінімальна температура +13°С. Для контролю шліфування використовуйте проявне покриття BODY 511 FLAT GUIDE. У разі прояву дефектів на поверхні вони можуть бути усунені за допомогою 2К і 1К шпаклівок. У версії «мокрий по мокрому» не використовувати затверджувач BODY DUR 726, не наносити шар більше 40–60 мкм, не використовувати поверх великих зашпатльованих площ та термопластичних матеріалів.


Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: