Акриловий лак Novol Ultra Line 410 (2:1) 1л + затверджувач 0,5л

Акриловий лак Novol Ultra Line 410 (2:1) 1л + затверджувач 0,5л
Бренд: Novol
Код товара: 29079
Артикул: 410
Наличие: Есть в наличии
996 грн.
 

KLARLACK 410 GLOSS – акриловий лак з підвищеною стійкістю до подряпин (SR Scratch Resistant). Забезпечує покриття з високим рівнем блиску та високою фінішною твердістю. Характеризується гарною розтіканням та коротким часом висихання. Взаємодіє з більшістю доступних на ринку базових лаків на розчинній та водорозчинній основі. Стійкий до УФ-випромінювання та атмосферних умов. Лак призначений для широкого застосування при малярних та оздоблювальних роботах по металу, дереву, бетону та пластмасі.

Лак наноситься на попередньо розпорошені та підсушені базові шари. Розпорошувати можна 2 або 3 окремі шари, залишаючи час на випаровування 5÷7 хв. між шарами (залежно від температури повітря та товщини шару). Через 5 хв. після нанесення останнього шару покриття може бути затверджено за підвищеної температури.

В'язкість при розпиленні: DIN 4/20°C - 6÷18 сек.

Сопло пістолета: Ø1,3÷1,4 мм.

Робочий тиск: 2÷4 бар.

Товщина шару: 20÷25 мкм на кожен шар.

Пилосухість: 25 хв. при 20°C або 5 хв. при 60°C.

Робоча твердість: 14 годин при 20°C або 40 хв. при 60°C.

Повна твердість: 7 днів при 20°C.

KLARLACK 410 GLOSS потрібно використовувати лише з рекомендованим затверджувачем. Використання інших затверджувачів може бути причиною погіршення захисту від ультрафіолетових променів, а також погіршення хімічної та механічної стійкості лаку.

Необхідним є проведення пробного використання продукту у зв'язку з потенційно різною поведінкою продукту при взаємодії з різними матеріалами. Висока якість покриття досягається за умови виконання інструкцій виробника.

Умови та термін зберігання: Зберігати в холодних та сухих приміщеннях далеко від вогню та джерела тепла. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.


Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: