Грунт для пластику BOSNY прозорий 400мл аерозоль

Грунт для пластику BOSNY прозорий 400мл аерозоль
Бренд: BOSNY
Код товара: 10684
Наличие: Есть в наличии
315 грн.
 

Швидкосохнучий грунт plastic primer (прозорий) на основі модифікованого алкіду, створений фірмою Bosnyспеціально для того, щоб забезпечити гарне прилипання фарби до пластмасових виробів, таких як авто бампери, спойлери, тверді гумові деталі, пластмасові прилади та різні пластмасові деталі. Його особливістю є дуже низька витрата – за допомогою одного балончика можна заґрунтувати близько 6 кв. метрів поверхні.

Цей однокомпонентний ґрунт для пластику справляється не лише із пластиком. Він діє при нанесенні його навіть на найскладніші матеріали для фарбування, включаючи алюміній, ПВХ, склопластик, полівініл, багато видів пластмас, - включаючи СТР, ABS, PS, PE, - та вироби зі шкіри. Після нанесення ґрунтовки на всі інші види матеріалів, поверхню можна фарбувати алкідними та акриловими фарбами.

Грунтовки діє навіть на найскладніших для фарбування поверхнях, включаючи алюміній, шкіру, вініли та більшість видів пластмас, а саме, СТР, ABS, PS, PE та інших. Надалі ґрунтована поверхня може бути пофарбована акриловими або алкідними фарбами.

Plastic primer популярний у багатьох країнах Європи та Світу як надійна універсальна ґрунтовка та користується дуже великим попитом. Компанією-виробником, а також незалежними експертами було проведено низку досліджень, які показали високу якість ґрунтовки, її екологічність та ефективність у порівнянні з аналогічними продуктами на ринку.

Виріб випускається у балончиках під високим тиском та в банках. Більш популярні та зручні у використанні саме балони, оскільки розпорошуючи грунтовку, а не наносячи її на поверхню пензликом або шпателем, набагато легше контролювати рівномірний її розподіл поверхнею пластику або будь-якого іншого матеріалу.

Єдине, що слід пам'ятати, - це основні правила нанесення грунтовки. Звичайно, спочатку потрібно очистити поверхню від різних забруднень. Не зайвим буде промити поверхню водою з милом і дати поверхні висохнути.

Після цього можна розпорошувати ґрунтовку з балончика з невеликої відстані - приблизно 20-30 сантиметрів, - наносячи один тонкий шар - як правило, цього достатньо. Після закінчення нанесення ґрунту необхідно перевернути балончик вгору дном і натиснути кнопку для того, щоб очистити сопло.

Потім слід почекати близько п'яти хвилин і починати фарбувати. У цьому випадку ви досягнете найкращого прилипання фарби. Роботу бажано проводити при температурі не нижче +10 С, інакше фарба висихатиме повільніше. Оптимальний температурний режим для фарбування – від +20 до +30 С.

Засіб не можна розпорошувати поблизу вогню та розпечених предметів.

Інструкція:

  • Поверхня повинна бути чистою від жиру, воску та інших забруднень.
  • Для кращих результатів можна трохи обробити поверхню тонким наждачним папером.
  • Перед використанням ретельно збовтайте балончик.
  • Наносите грунтовку з відстані 20-30 сантиметрів від поверхні.
  • Сильно натисніть кнопку спрею.
  • По закінченні використання, для чищення сопла переверніть балончик вгору дном і натисніть кнопку.

Примітки: Для кращих результатів залиште грунтовку BOSNY сохнути на 5 хвилин. Після цього можна використовувати основний колір. Якщо до нанесення основного кольору пройшло більше 30 хвилин, доведеться нанести ще шар ґрунтовки для забезпечення надійного прилипання.


Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: